Õhupuhastajad

ABK InnoVent tootekataloog inglise keeles 2018

Õhupuhastajate tootevalik on piiritu kuna neid on võimalik valmistada ka projekti järgi. Plastik osi ei kasutata, seetõttu kannatavad nad ka profiköögi kõrget kuumust. Metalllist filtrid koosnevad 12-kihist ja ei lase rasva mootorisse. Silmatorkavad lae-õhupuhastajad NEERIM on saadaval ka valge klaasiga. Selline lahendus ühtib laega ja õhupuhastaja on vaevalt märgatav. Disaini elemendina on lamp-õhupuhastajad, mis on võimalik soetada nii õhupuhastajana kui ka eraldi lambina ning kanga värv on valikuline!

ABK InnoVent on eesrindlik õhupuhastajate mootori süsteemide arendamisel. CMVR süsteem on hübriidsüsteem mis osa õhku viib välja, kuid osa õhku laseb läbi siseringluse läbides söefiltri tagasi eluruumi. Energiasäästlik! Söefiltreid seejuures ei pea tihedalt vahetama, kuna need on 20 korda nõudepesumasinas pestavad, seega kestavad 3-5.a.

Valikus on ka muid erinevaid õhupuhastajast eraldi asuvaid mootoreid sisetingimustesse, välitingimustesse nii seinale kui ka katusele (kaldus ja horisontaalne).

Maaletooja: Decoland OÜ