Tooted

ABK INNOVENT (NL) tööpinnad ja tooted

ABK InnoVent maaletooja: Decoland OÜ

ABK InnoVent (Holland) arendas välja ainulaadse gaasi- ja induktsioonplaatide tootesarja i-Cooking. See erineb tavapärastest suure klaaspinnaga plaatidest seetõttu, et tööpinna materjal jääb gaasipõletite ja induktsioontsoonide vahel nähtavale. Plaadist on tööpinnal vaid vajaminevad osad ehk gaasi puhul põletid, nupud ja induktsiooni puhul tsoonid, juhtpaneel. Selline lahendus võimaldab tööpinda maksimaalselt ära kasutada. i-Cooking kontseptsioon saavutas maailma suurimal ja tuntuimal disainikonkursil „red dot design awardkuldmedali.

ABK InnoVent toodete märksõnad: disain, omanäolisus, individuaallahendused, eritellimus, kõrgeim kvaliteet!

ABK InnoVent valmistab eritellimusena roostevabast terasest tööpindu paksusega 4mm ja 20-185mm, kuhu soovi korral keevitatakse juba tehases ilma nähtava üleminekuta kvaliteetsed 1mm või 10mm raadiusega valamud ning valitud i-Cooking erilahendused. Tulemus on ühtne tervik! Roostevaba teras on kõige antibakteriaalsem kastutatav materjal köögis. ABK InnoVent valmistab eritellimusel kööke ka hotellidele, kohvikutele ja restoranidele.

Laskem end inspireerida võimaluste vabadusel!

Kuna iga köök on ainulaadne, palume ühendust võtta, et saaksime vastavalt projektile ja soovidele koostada konkreetse visiooni!

Küsi ABK InnoVent toodete kohta täpsemalt: +372 6878 204, info@decoland.ee

KATALOOG 2018