Kahe sahtliga integreeritav sahtel-nõudepesumasin DD60DHI9

Tavahind: Hind: 1 299.00
Tootekood: DD60DHI9
Kaubamärk: Fisher & Paykel
Kahe sahtliga integreeritav sahtel-nõudepesumasin DD60DHI9

Tootekirjeldus

DD60DHI9
Laius 599mm
Kõrgus 820-880mm
Sügavus 571mm

A++ energiaklass,
Müratase 45dBA,
Mahutavus: 6 komplekti igas sahtlis,
Taldriku läbimõõt 280mm

Fisher & Paykel on tootnud rohkem kui dekaadi DishDrawer™ ehk sahtel nõudepesumasinat, uhkusega tutvustame viimaseid väljaandeid. Jätkates ergonoomilisuse disainiga, on leitud uusi lahendusi, kuidas lihtsustada nõudepesumasina kasutamist: reguleeritavad riiulid sahtli küljel, kokkuklapitavad piid tagavad mitmekülgse kasutuse ja kohandamise vastavalt vajadusele. Programmide valik aitab nõud perfektselt puhtaks pesta ja on heaks abimeheks köögi koristamisel.

Knock to pause- peata nõudepesumasin koputusega.
Lapselukk
Loputusaine indikaator
Sisseehitatud vee pehmendaja.

SmartDrive™ pesu tehnoloogia = ettevaatlik ja nõusid säästev pesu

Unikaalne harjadete DC mootor toimib nii pesu kui ka äravoolu pumbana, seetähendab, et liikuvaid osi on vähem ning seetõttu ka töökindlam. Tiivik keerleb erineva kiirusega sõltuvalt tsüklist valikust, et saavutada parim pesu rikkumata nõusid.

15 pesu programmi = Põhjalik pesu. Muu hulgas: kiirpesu, Extra-Dry funktsioon plastiknõude kuivatamiseks, nõude desinfitseerimine - 99,9% bakterivaba.

Lai programmivalik võimaldab pesta nii õrna klaasnõu ja kristalli kui ka kõvasti määrdunud potte ja panne ühe nupuvajutusega.

DishDrawer™ tehnoloogia. See on kombineeritud tehnoloogia, mis tagab võimalikult suure mahu nõudepesumasina sahtlis. Unikaalne SmartDrive™ mootori tehnoloogia, intelligentne elektroonika ja lihtsa mehaanika kombinatsioon annab tulemuseks rohkem ruumi nõudele ja parima pesutulemuse. DishDrawer™ sahtel nõudepesumasina sisene mikroprotsessor kontrollib, kuidas mehanism opereerib sõltudes nõude kogusest ja pesu tsüklist.

Viitstart võimaldab programmeerida sahtel nõudepesumasinat, et see hakkaks tööle teile sobival ajal.

Ülihea filter
Üks suurimaid väljakutseid nõudepesumasinate puhul on robustne filter, mis eemaldab mustuse ning ei ummista torusid.

Neerukujuline filter ja filtri plaat moodustavad kindla kaitse ja ei lase prhil sattuda torudesse. Filter on kujundatud kergesti eemaldatavaks, et seda saaks kergesti puhastada.

Reguleeritavad riiulid
DishDrawer™ sahetel nõudepesumasin sisaldab kergesti reguleeritavaid riiuleid. Söögiriistade ja muude väikeste elementide korvi saab kergesti täita ja asetada vastavalt vabale ruumile. Piide asendi reguleerimisega saab tekitada ruumi vastavalt nõu kujule. Õrnad jalaga klaasbokaalid saab fikseerida, et nad pesu kigus ümber ei läheks. Samuti sisaldub lõikelaua hoidik.

Turvaline
DishDrawer™ sahtel nõudepesumasinad sisaldavad lapselukku, mis ei lase sahtlit lahti teha. Lisaks on masinal kolme astmeline veekaitse.

Läbivoolav pesuvahendi hoidik
DishDrawer™ pesuvahendi hoidik tagab pesuvahendi mitte lihtsalt kukkumise nõudepesumasina põhja, vaid segunemise veega, kui masin on täitunud veega. See mitte lihtsalt ei anna parema pesutulemuse, vaid ka vähendab õrnade nõude (söögiriistad, portselan, alumiinium) kahjustamise riski. 


Vaata  videot: