Gaasiplaadid teraslehel

ABK InnoVent tootekataloog inglise keeles 2018

ABK InnoVent (Holland) arendas välja ainulaadse gaasi- ja induktsioonplaatide tootesarja i-Cooking. See erineb tavapärastest suure klaaspinnaga plaatidest seetõttu, et tööpinna materjal jääb gaasipõletite ja induktsioontsoonide vahel nähtavale. Plaadist on tööpinnal vaid vajaminevad osad ehk gaasi puhul põletid, nupud ja induktsiooni puhul tsoonid, juhtpaneel. Selline lahendus võimaldab tööpinda maksimaalselt ära kasutada. 2008. aastal saavutas i-Cooking kontseptsioon maailma suurimal ja tuntuimal disainikonkursil „red dot design award“ kuldmedali.

Tehnika neutraalsuse ja minimalistlikuse tõttu sobib see nii modernsesse kui ka maakodu interjööri. Gaasipõleteid sobib paigaldada tööpindadesse, mis kannatavad vähemalt 70 kraadi (nt. roostevaba teras, komposiit-, graniitkivi, klaas ja betoon jpm. Soovitav täpsustada tööpinna valmistajaga).

Induktsioontsoonide puhul tööpinna suhtes piiranguid pole, neid sobib paigaldada ükskõik mis tööpinda ning saab soovi korral ka astmeta tööpinda uputada. Uputatud tsoonide ala saab vajadusel kasutatada ka tööpinnana, kuna tasapind on sile ning induktsioon on turvaline ja ei kuumene.

4mm roostevabast terasest KOONAKA gaasiplaadid on hea ja lihtne alternatiiv i-Cooking gaasipõletite paigaldamisel, kui tööpind on muust materjalis ning ei kannata vahetut kuumust.

Kui pole maagaasi, kuid soov gaasiplaati kasutada, siis balloonigaas tuuakse Teile soovi korral koju KODUGAASist. Telefon 1626.